Odczucia & Stymulacja

Pierwsze co wyróżnia ten masturbator to jakość materiału.

Meiki Kourin wykonana jest z materiału, który po prostu przyjemnie sie dotyka.

Widać to nawet na filmie, gdzie bohater daje zabawce klapsy. Odczucie jest niezwykle realistyczne.

Meiki Kourin jest wyposażona w dwa odrębne kanały. Kanał pochwy I analu.

Co ważne, inaczej niż w innych podobnych masturbatorach, tutaj te kanały rzeczywiście od początku do końca są osobne. Nie łączą się w jeden. Same kanały oferują bardzo bogatą i ciekawą wewnętrzną strukturę. Posiadają wiele detali, które potęgują odczucia i stymulację.

Jak z każdą nową zabawką na początku mogą się pojawić problemy z obraniem optymalnej pozycji.

Trzeba być jednak cierpliwym, poeksperymentować i znaleźć takie ustawienie, które najlepiej nam pasuje.

Kolejną ważną cechą jest oszczędność w używaniu lubrykantu. Wystarczy niewielka ilość lubrykantu na każde użycie. Pamiętaj oczywiście żeby używać tylko lubrykantu na bazie wody, w przeciwnym razie można uszkodzić materiał.

Mycie & Przechowywanie

Meiki Kourin jest stosunkowo dużym masturbatorem. (ponad 5 kg wagi). Najlepiej myć Meiki Kourn pod prysznicem, dla większości umywalek masturbator jest po prostu za duży żeby zmieścić go pod kranem. Kanał, zarówno pochwy jak I anusa posiada odpływ. Także mycie, poza wymiarami zabawki, nie powinno być problemem. Po umyciu wsyp trochę pudru. Jeśli tego nie zrobisz kanał stanie się lepki, no i stymulacja później będzie też słabsza. Nie wsyp jednak pudru za dużo, bo poczujesz go przy kolejnym użyciu.

Podsumowanie & Ogólna ocena

Na rynku są masturbatory które mogą być porównywane do Meiki Kourin (wielkość, rozmiar, design).

Jednak wszystkie one są o około 600 zł droższe. Mają także jeden tunel z dwoma dziurami.

Przy Meiki Kourin jak było to wspominane już wcześniej, mamy dwa niezależne kanały. To rzadkość w tego rodzaju masturbatorach. Już tylko ta cecha stawia masturbator Meiki Korin ponad innymi.

Jak dodamy jeszcze świetny materiał, bogatą rzeźbę wewnętrzną kanału, odpływ spermy, to Meiki Kourin nie ma sobie równych.

O jakich innych masturbatorach piszę. Nie wprost, wskazówka dream of pipes. Zabawki te są droższe, nie koniecznie lepsze.

Reklamy